ua
ru
ua
ru
Войти

Якісний сервіс від XZ-Heting

Виконаємо монтаж теплої підлоги "як для себе": якісно, окуратно, чисто. Надається гарантія на монтажні роботи (2 роки). Територіально виконуємо роботи в місті Київ +50 км.

Наші майстри мають 10-річний досвід в сфері опалення та теплої підлоги. Ми чудово розуміємо і з практики знаємо, що в процесі укладки теплої підлоги можуть трапитись різні "непередбачуванні" обставини і сміливо стверджуємо, що зможем з ними впоратися. В наших майстрів з собою завжди в наявності професійний монтажний і вимірювальний існтрумент під будь які задачі, а також додаткові сопутні матеріали для підклчюення на випадок якщо раптом "щось пішло не так".

Якісна робота не може бути безкоштовною, тому ми не практикуємо псевдо-акціїї "монтаж в подарунок" при якому ціна робіт якимось чином закладується в матеріал і тому подібне. Монтаж і укладка оплачуються окремо від матеріалів.

Ми гарантуємо якісну роботу. Робота вважається виконана тільки підписання Вами "Акту виконанних робіт" до якого додаються фото з тепловізора з тестового запуску теплої підлоги при Вас.