ua
ru
ua
ru
Війти
Чому ми?

Наша компанія спеціалізуєть на проектуванні, розрахунку та встановлені електричної теплої підлоги та систем атниобмерзання і сніготанення. Основним критерієм, котрий відрізняє нас від множини інших магазинів являється багатий 10-річний практичний досвід. Ми працювали та встановлювали всю теплу підлогу котра представлена у нас на сайті, тому знаємо всі "підводні камні" того чи іншого обладнання.

Практичний досвід дозволяє нам надавати клієнтам дійсно цінні поради як на етапі розрахунку так і в процесі монтажу.

Інтернет-магазин XZ-Heating являється не єдиним нашим сайтом і запущений в 2023 році.

Шоурум в Києві

Клієнти з Києва можуть приїхати в офіс та поспілкуватися з спеціалістами по теплій підлозі, зробити прорахунки згідно ваших креслень та отримати вичерпну консультацію.

Також в нашому шоурумі представлено більше 30 моделей терморегуляторів на стендах, які "вживу" можна подивитися та "поклацати". Якщо ви не з Києва - не проблема, менеджер може "відзняти вживу" відео підключеного регулятора, котрий вам сподобався на сайті і надіслати у вайбер.

Фото з шоурума

98% позитивних відгуків

Ми дуже дорожемо нашою репутацією, так як більше 60% щомісячних клієнтів - це повторні звернення або звернення по рекомендації. Тому тримаємо високу планку в питаннях сервісу та обслуговування.

Оцінку нашої роботи можна подивитися за наступними посиланнями: