ua
ru
ua
ru
Війти

Нам важлива ваша думка!

Ваші відгуки є дуже важливими для нас! Вони допомагають нам розвиватися і ставати кращими. Ми будемо вдячні вам, якщо ви залишите відгук про діяльність нашого магазину. Ви можете поставити оцінку нашої компанії від 1 до 5, а також вказати переваги та недоліки, які ви помітили під час роботи з нами.

Хочете залишити відгук? Поставте свою оцінку!
Поставте оцінку!
Більше 1 року
Задоволений Магазином та килимком.
Переваги:
Купив минулої осені невеличкий килимок з підігрівом. Швидко доставили. Дякую! + килимок швидко створює комфорт для ніг; + споживання електроенергії мале - 22 Вт /год
Недоліки:
Недоліків не виявив.
Київ
Менше 1 року
Зробив замовлення на площу 75м.кв. все швидко гарно порахували, проконсультували, відправили коробки підписанні під кожне приміщення.на даному етапі ремонту мій кабель уже під плиткою і все гарно! Ціни мені також сподобалися, та приємний бонус(датчики)Рекомендую даний магазин!!!
Відповідь магазину:
Дякуємо за відгук!
Київ
Більше 1 року
Зробив замовлення по телефону. Владислав проконсультував, приділивши достатньо часу. Оплатив через приват 24. На наступний день заїхав в магазин за замовленням яке було вже готове і упаковане витративши менше хвилини вийшов з магазину. Обслуговування на високому рівні. Дякую.
Відповідь магазину:
Дякуємо! Будемо й надалі старатися.
Житомир
Менше 1 року
Замовляв теплу підлогу мати та регулятори. На новій пошті виявив, що регулятора прислали 2 замість 3. На наступний день довідправили регулятор разом з бонусом. Дякую.
Відповідь магазину:
Сергій дякуємо за зворотній зв'язок! Приносимо вибачення за незручності
4.8
Загальний рейтинг
Всі відгуки
4
75%
3
25%
1
0
0
0

Ми не видаляємо та не редагуємо відгуки на сайті, для нас однаково важливі як позитивні так і негативні оцінки!